Bestuur

Bestuur

Hanne Vermote

Strepestraat 9 8820 Torhout

Gsm:0479/78.90.50

E-mail: hanne@kljtorhout.be

Taken:Hoofdleidster, dansmonitrice

Floris Verscheure

Edewallestraat 14a 8820 Torhout

Gsm:0472/52.17.84

E-mail:floris@kljtorhout.be

Taken:Gewestraadslid

Lisa Mortier

Leeuwstraat 11a

8810 Lichtervelde

Gsm:0496/29.69.34

E-mail:lisa@kljtorhout.be

Taken:Facebookverantwoordelijke, fotograaf, dansmonitrice, webmaster

Felix Roelens

Polletstraat 6

8610 Kortemark

E-mail: felix@kljtorhout.be

Gsm: 0492/62.95.09

Taken: klusteam, gebouwverantwoordelijke, kledijverantwoordelijke

Jana Snaet

Ieperse Heerweg 47 8820 Torhout

Gsm:0498/02.06.25

E-mail:jana@kljtorhout.be

Taken: Wall-e verantwoordelijke, secretaresse

Nico Vanhooren

Ruddervoordestraat 107 8820 Torhout

Gsm:0485/86.36.58

E-mail:nico@kljtorhout.be

Taken:Volwassen begeleider

Maurits Boelens

Groenhovestraat 32 8020 Ruddervoorde

Gsm: 0471/39.62.09

E-mail: maurits@kljtorhout.be

Taken: fuifverantwoordelijke, VZW

 

Robin Pollet

Oude Kortemarkstraat 1

8810 Lichtervelde

E-mail: robin@kljtorhout.be

Gsm:0490/40.85.24

Taken: Jeugdraad, klusteam, kampverantwoordelijke

Alex Lambrecht

Diepstraat 4a

8210 Loppem

E-mail: alex@kljtorhout.be

Gsm: 0470/24.15.75

Taken: gebouwverantwoordelijke, zaalverantwoordelijke

Lore Vermote

Strepestraat 9, 8820 Torhout

E-mail: lore@kljtorhout.be

GSM: 0470/07.13.32

Taken:Suprise manager, verjaardagskaartjes

Xander Perdu

 

E-mail: xander@kljtorhout.be

GSM:

Taken:

Jolien Van Reybrouck

 

E-mail: jolien@kljtorhout.be

Taken:kampverantwoordelijke